Coco De Mer & The Black Parrot Suites

Lokalita: Seychely - Praslin

Vybavení hotelu:

Garance nejnižší ceny: U nás vždy nakoupíte za stejné ceny jako v cestovní kanceláři.

Popis hotelu

Poloha
Coco de Mer Hotel and Black Parrot Suites stojí u soukromé pláže v Anse Bois de Rose a nabízí bazén, 2 restaurace a wellness centrum. Je situovaný v tropických zahradách na pozemku velkém 200 akrů. Coco de Mer stojí jen 1 km od pláže Anse Takamaka a 5 km od pláže Grand Anse. Letiště Praslin Island leží 8 km daleko.

Vybavení
K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, 2 bazény, 3 bary, 2 restaurace, 2 lounge, butik a internet, 1 bazén, lounge a restaurace pouze pro Black Parrot Suites.

Ubytování
Prostorné klimatizované pokoje a apartmá mají terasu, odkud se otevírá výhled na Indický oceán. Najdete v nich posezení, satelitní TV a minibar. Ve vlastní koupelně je připraven fén a toaletní potřeby zdarma.

Strava
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. V restauraci Hibiscus a baru s terasou a restaurací Mango si hosté mohou pochutnat na mezinárodních a kreolských jídlech. Na skleničku lze zajít také do baru Coconut.

Služby
Waterfront Spa poskytuje masáže a procedury. Odpočívat lze také u bazénu nebo na lehátkách na pláži. Hotel může uspořádat ostrovní výlety, potápění a rybaření na moři.

Pláž
Hotel se nachází u krásné pláže s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. V okolí hotelu jsou přístupné i další malé pláže. Hotelový autobus na pláž Anse Lazio několikrát týdně zdarma.

Lokalita

Po - Ne 7 - 22 hod. 226 000 622