O webu Travelon

Web Travelon.cz

Travelon.cz je obchodní značka cestovní kanceláře Invia International. Ta vznikla v roce 2016 se zaměřením na incoming z Číny. Pro české klienty v roce 2017 rozšířila svoji nabídku o zájezdy do střední a jižní Evropy a také exotiky. Invia International působí i na slovenském a maďarském trhu. Během jednoho roku svého působení prodala jako nováček na trhu hned 2000 zájezdů.

Invia International garantuje:

  • Tým profesionálních prodejců vám zajistí zájezdy na míru, a to i skupinové.

  • Naši specialisté se pravidelně zúčastňují informativních cest v nabízených destinacích, proto vám fundovaně poradí.

  • Klademe důraz na bezchybné zajištění zájezdu a vaši plnou spokojenost.

 

Experti na exotiku

Z exotiky Invia International nabízí hlavně destinace nejžádanější u klientů. Mezi první se určitě řadí SAE, s unikátní Dubají. Hlavní město má opravdu co nabídnout a láká na pro Evropana nevšední zážitky, jako jsou nejvyšší mrakodrap světa Burj Khalifa, lyžování nebo bruslení uprostřed nákupního centra, Dubajské muzeum, podvodní zoo a akvárium a spoustu dalších. Pro naše experty je hračka obstarat vám kvalitní dovolenou také na luxusních Maledivách, voňavém Mauriciu, v ThajskuVietnamu, na Bali nebo ve vzdáleném Zanzibaru či karibské KuběDominikánské republice a Mexiku. Létáme pravidelnými linkami a přímými lety nejlepších společností: Emirates, Lufthansa, Turkish Airlines, Air France... Invia International vám ráda zpracuje nabídku na jakoukoliv destinaci v celém širém světě.

Evropa autem

Pro milovníky cestování autem nabízíme dovolenou v evropských destinacích. Světoznámé maďarské lázněrakouské a italské alpy na zimní lyžovačku i letní výšlapy, slovenské Tatry a termální lázně. Samozřejmostí je i odpočinek v rámci ČR. Pro dovolenou u moře pár hodin od hranic vám vybereme skvělé ubytování ve SlovinskuChorvatsku a Itálii.

Po - Ne 7 - 22 hod. 226 000 622